Category: MG-Samorząd Uczniowski

Mikołajki

Dnia 4 grudnia w naszej szkole odbędą się Mikołajki.

W dniu tym każdy uczeń mający czapkę Mikołaja oraz czerwony element stroju nie będzie odpytywany.

Po trzeciej lekcji odbędą się również międzyklasowe rozgrywki w piłkę siatkową.

W międzyczasie nastąpi rozdanie dyplomów drużynom unihokeja dziewcząt i chłopców.

Ponadto Samorząd Szkolny wraz z Kołem Caritas zorganizuje zbiórkę słodyczy, które zostaną przekazane na cele charytatywne.

Ogłoszony został konkurs, w którym każda z klas ma za zadanie przygotować stroik świąteczny. Autorzy najciekawszej pracy zostaną nagrodzeni!

Samorząd uczniowski 2015/2016

Skład samorządu uczniowskiego 2015 / 2016

Przewodnicząca:

Sylwia Buniowska

Zastępca przewodniczącej:

 Daniel Łata

Skarbnicy:

 Kacper Macko

Krzysztof Kida

Sekretarz:

Anna Pokrywka

 

Sekcja techniczna:

Kacper Szyszka

Daniel Łata

Mateusz Dubel

Konrad Sadlej

Sekcja Informatyczna:

Sandra Kopko

Paulina Mac

Marcin Rusinek

Sekcja pomocy koleżeńskiej:

Marta Rusinek

Katarzyna Zwolińska

Nina Siry

Monika Malinowska

Zuzanna Zwolińska

Andżelika Kuc

Sekcja sportowa:

Grzegorz Działo

Paweł Brus

Michał Szyszka

Jacek Żyła

Krzysztof Kida

Sekcja kulturalna:

Diana Studzienna

Katarzyna Połeć

Marcelina Szkodzińska

Kamila Lisik

ShortpressTV:

Justyna Dubeńska

Milena Kornaga

Patrycja Łuszczek

Marta Rusinek

Erwin Krzeszowiec

Jakub Micuła

Marcin Rusinek

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Początkiem października w naszej szkole wśród uczniów zostały przeprowadzone wybory do samorządu uczniowskiego.

W wyniku głosowania:

Przewodniczącą została Sylwia Buniowska,

funkcję zastępcy objął Daniel Łata,

na sekretarza wybrano Annę Pokrywka,

natomiast rolę skarbnika pełnią Krzysztof Kida i Kacper Macko.

Samorząd Uczniowski 2013/2014


Skład Samorządu Uczniowskiego 2013 / 2014

Przewodniczący:
Wiktor Kielar

Zastępca przewodniczącego:
Angelika Dyndał

Skarbnik:
Paulina Kosior

Sekretarz:
Karolina Baran

Sekcja kulturalno-artystyczna:
Anna Kosior
Karolina Filist
Patrycja Szpilka

Przewodniczący sekcji informatycznej:
Jarosław Pawlik

Sekcja informatyczna:
Łukasz Chamik
Patryk Grelak

Przewodniczący sekcji technicznej:
Wiktor Działo

Sekcja techniczna:
Albert Borek
Norbert Kubrak
Sebastian Pokrywka

Przewodniczący sekcji sportowej:
Klaudia Gąsior

Sekcja sportowa:
Adam Studzienny
Konrad Sadlej
Piotr Dubel

Przewodniczący sekcji pomocy koleżeńskiej:
Izabela Rutkowska

Sekcja pomocy koleżeńskiej:
Aleksandra Motyka
Ewa Baran

Opiekun Samorządu Uczniowskiego:
Pani mgr Katarzyna Rusinek