Category: UMKS-Rekordy sportowe

Rekordy sportowe

Rekordy Szkoły
w sportach indywidualnych

LEKKOATLETYKA

 Bieg na 100m
Dziewczyny  Chłopcy
Lp Rok Imię i nazwisko
Wynik
Lp Rok Imię i nazwisko
Wynik
 1.  2009 Bilińska Małgorzata 14,71  1. 2006  Dyndał Mateusz 12,78
 2.  2006 Jarmuziewicz Monika 15,34  2. 2009 Ciurko Waldemar 13,16
 3. 2008 Strus Iwona 15,50  3. 2007 Marzec Dominik 13,49
 4.  2006 Łata Paulina 15,53  4. 2008 Kuzio Michał 13,72
 5.  2007  Kuc Dominika 15,72  5. 2007 Kierepka Krzysztof 13,87
 Bieg na 300m
Dziewczyny  Chłopcy
Lp Rok Imię i nazwisko
Wynik
Lp Rok Imię i nazwisko
Wynik
 1. 2007 Peszek Justyna 51,01  1. 2006 Marzec Dominik 43,24
 2. 2007 Łata Paulina  51,07  2. 2008 Trojnar Jacek 44,84
 3. 2006 Zastawna Joanna 51,66  3. 2008 Miłosz Łukasz 46,42
 4. 2006  Trojnar Krystyna  52,21  4. 2010 Szynal Piotr 46,55
 5. 2008 Majchrowicz Magdalena 53,22  5. 2007 Wolanin Wiktor 48,24
 Bieg długi
Dziewczyny 600m
 Chłopcy 1000m
Lp Rok Imię i nazwisko
Wynik
Lp Rok Imię i nazwisko
Wynik
 1. 2010

Zwolińska Daria

1,53,30

 1.

2006

Urbanik Mateusz

3,04,66

 2.

2009

Socha Bernadeta

2,02,41  2. 2006  Dyrda Kamil 3,06,61
 3. 2006 Zwolińska Adrianna 2,04,93  3. 2010 Studzienny Bartosz 3,24,01
 4. 2007 Majchrowicz Magdalena 2,06,74  4. 2008 Pokrywka Daniel 3,28,60
 5. 2006 Mazurek Marzena 2,10,57  5. 2010 Witko Rafał 3,28,81
 Pchnięcie kulą
Dziewczyny  Chłopcy
Lp Rok Imię i nazwisko
Wynik
Lp Rok Imię i nazwisko
Wynik
 1. 2008 Lachawiec Katarzyna  8,93  1. 2006 Gruda Tomasz 12,10
 2. 2010 Marczak Ewa  8,30  2. 2010 Gąsior Paweł 11,80
 3. 2007 Nic Jolanta 7,30  3. 2010 Gawron Paweł 11,20
 4. 2006 Gruca Monika 7,20  4. 2008 Przewoźniak Stanisław 10,68
 5. 2008 Pernat Anna  6,98  5. 2006 Nachajski Mateusz 10,25
Skok w dal
Dziewczyny  Chłopcy
Lp Rok Imię i nazwisko
Wynik
Lp Rok Imię i nazwisko
Wynik
 1. 2007 Motyka Justyna  4,26  1. 2009 Balandyk Daniel 5,20
 2. 2007 Korchowiec Angelika  4,23  2. 2007 Gąbka Bartłomiej 5,03
 3. 2009 Jolanta Norek 4,17  3. 2007 Mazur Szymon  5,00
 4.  2009 Daria Zwolińska  4,05  4. 2008 Kierepka Krzysztof 4,89
 5.  2006 Justyna Peszek 3,84  5. 2010 Wygonny Jakub 4,67
 Rzut oszczepem
Dziewczyny Chłopcy
Lp Rok Imię i nazwisko
Wynik
Lp Rok Imię i nazwisko
Wynik
 1. 2006 Pokrywka Katarzyna 15,30  1. 2008 Jarmuziewicz Tomasz 33,50
 2. 2010 Chmiel Julita 15,00  2. 2006 Leja Krzysztof 31,15
 3. 2009 Wawrzaszek Ewelina 14,70  3. 2007 Dyjak Adam 26,90
 4. 2007 Lachawiec Katarzyna 14,00  4. 2010 Czercowy Adam 26,80
 5.   2007   Jarmuziewicz Monika   13,70  5. 2009 Grząśko Dawid 24,90
 Skok wzwyż
Dziewczyny  Chłopcy
Lp Rok Imię i nazwisko
Wynik
Lp Rok Imię i nazwisko
Wynik
 1.  2010 Edyta Baran 130  1. 2006 Grząśko Piotr 150
 2. 2010  Małgorzata Bilińska 121  2. 2010 Działo Rafał 145
 3.  3. 2006 Sobala Mateusz 135
 4.  4. 2006 Mazur Szymon  135
 5.  5.

 

UWAGA!! Rekordy szkoły są rejestrowane, od roku szkolnego 2006/2007.
Pobicie rekordu szkoły z zapisem w TABELI REKORDÓW może się jedynie odbyć na zawodach międzyszkolnych lub szkolnych.

[table “1” not found /]