Category: SCK-Członkowie

Członkowie Szkolneg Koła „Caritas”

LISTA CZŁONKÓW SZKOLNEGO KOŁA CARITAS

W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

 SKC liczy 41 członków, są to uczniowie z różnych klas naszego gimnazjum:

Ia:

  1. Kuc Andżelika
  2. Pokrywka Mariola
  3. Połeć Bartłomiej
  4. Połeć Katarzyna
  5. Salik Joanna
  6. Studzienna Diana
  7. Witko Martyna
  8. Zwolińska Zuzanna

Ib:

  1. Biliński Adrian
  2. Działo Jakub
  3. Gałka Wiktoria
  4. Lasek Anna
  5. Mic Magdalena
  6. Nicowska Aleksandra
  7. Pokrywka Gabriela
  8. Rutkowska Katarzyna
  9. Szkodzińska Marcelina
  10. Terembuła Marek
  11. Urbanik Anna

IIa:

  1. Kłos Aleksandra
  2. Pokrywka Agata
  3. Szyszka Karolina
  4. Zarosa Anna

IIb:

  1. Działo Marlena
  2. Kierepka Klaudia
  3. Leja Izabela
  4. Malinowska Monika
  5. Nicowska Andżelika
  6. Pokrywka Anna
  7. Rusinek Monika
  8. Solska Agnieszka

IIIa:

  1. Buniowska Sylwia
  2. Dubel Mateusz
  3. Pokrywka Magdalena
  4. Rusinek Marta
  5. Siry Nina
  6. Śliwa Aleksandra
  7. Szyszka Kacper
  8. Zwolińska Katarzyna

IIIb:

  1. Dubeńska Justyna
  2. Peszek Magdalena

CZŁONKOWIE SZKOLNEGO KOŁA „CARITAS”:

Członkowie SKC, którzy ukończyli Gimnazjum  w 2009 r.:

Borek Kinga

Capłap Paulina

Gajda Monika

Gancarz Ewa

Gruca Monika

Kosior Wioleta

Łopuch Agnieszka

Motyka Justyna

Murdzia Andżelika

Pernat Anna

Pokrywka Brygida

Pokrywka Emilia

Pokrywka Monika

Skórska Katrarzyna

Strus Iwona

Studzienna Ewelina

Śmieciuch Iwona

Wygonna Katarzyna

Zarosa Izabela

Zarosa Katarzyna

 

Członkowie SKC od  roku szkolnego 2008/2009:

 

Bednarz Klaudia – kl. IIIa;

Buniowska Marzena – kl. IIIc;

Czyrna Natalia – kl. IIIc;

Lachawiec Katarzyna – kl. IIIc;

Lachowicz Gabriela – kl. IIIb;

Marczak Katarzyna – kl. IIIc;

Mic Justyna – kl IIIc;

Nikodem Natalia – kl. IIIc;

Peszek Sylwia – kl. IIIc;

Rutkowska Anna – kl. IIIc;

Socha Bernadeta – kl. IIIc;

Borek Izabela – kl. IIb;

Kłos Elwira – kl. IIb;

Połeć Ewa – kl. IIa;

Siutyła Dominika – kl. IIa;

Stecko Karolina – kl. IIa;

 

KANDYDACI PRZYJĘCI NA CZŁONKÓW W ROKU SZKOLNYM 2009/2010:

Baran Edyta – kl. Ia

Działo Dagmara – kl. Ib;

Jucha Artur – kl. IIIc;

Lachowicz Krystian – kl. IIIc;

Miłosz Łukasz – kl. IIIc;

Pawłowiec Andżelika – kl. IIIa;

Pokrywka Natalia – kl. IIb;

Szyszka Monika – kl. Ib;

Witko Katarzyna – kl. Ib;

Zarosa Żaneta – kl. IIIa;