Gimnazjada w piłce ręcznej

TRZECIE MIEJSCE DZIEWCZĄT W POWIECIE!

Świetnie spisała się drużyna dziewcząt  w turnieju piłki ręcznej w ramach powiatowej gimnazjady, zdobywając trzecie miejsce w zawodach, które odbyły się w Zarzeczu w piątek 13 stycznia. Nasze piłkarki przegrały tylko w eliminacjach z  Gniewczyną ( późniejszy zwycięzca turnieju) 4-6  oraz w pólfinale  – dość pechowo – z dziewczętami z Gaci, po dogrywce. W półfinale stoczyły zacięty bój i mecz skończył się remisem 3-3. Niestety tuż przed końcem tego meczu kontuzji doznała znakomicie walcząca i grająca Monika Szyszka. Zdekoncentrowane dziewczęta przegrały 3-minutową dogrywkę jedną bramką. Jednak w meczu o trzecie miejsce zdecydowanie wygrały z drużyną z Zarzecza, ubiegłorocznym zwycięzcą.

Całej drużynie gratulujemy udanego i ambitnego występu. Wszystkie zawodniczki wykazały się maksymalnym zaangażowaniem i wolą zwycięstwa. Szczególnie wyróżniły się bardzo waleczna Monika Szyszka, przebojowa Karolina Studzienna, rzucająca ważne bramki Julia Lachowicz, filar obrony Aleksandra Szynal i bramkarka Joanna Solska, która obroniła m.in. kilka rzutów karnych.
Oprócz wymienionych Gimnazjum godnie reprezentowały: Ewa Czercowy, Daria Zwolińska, Julita Chmiel, Małgorzata Wygonna, Karolina Pernat, Malwina Buniowska, Anna Kyć.