NASI SIATKARZE MISTRZAMI POWIATU!!!

10.03.2010 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Przeworskiego w Piłce Siatkowej Chłopców w kategorii gimnazjów. Reprezentacja GIMNAZJUM IM. ANNY JENKE W ADAMÓWCE zajęła PIERWSZE MIEJSCE!!!

W turnieju udział wzięło 8 gimnazjów: Kańczuga, Zarzecze, Manasterz, Przeworsk, Świętoniowa, Gniewczyna, Gać oraz Adamówka. Grę rozpoczęliśmy od zdecydowanego i mocnego zwycięstwa z Przeworskiem. Później przyszedł okres gorszej gry i w efekcie przegranej z Manasterzem. Po tym meczu, niektórzy chłopcy zaczęli tracić wiarę we własne siły i sukces. Dzięki udanej motywacji zdołaliśmy wrócić do dobrej gry, pokonać Zarzecze i wyjść z grupy z 2 miejsca. Po tej wygranej było już tylko lepiej. W półfinale trafiliśmy znowu na Kańczugę, z którą przegraliśmy w Turnieju Feryjnym. Tym razem, nie daliśmy im żadnych złudzeń kto jest lepszy wygrywając 2:0, w pierwszym secie na przewagi 26-24, natomiast w drugim 25-18. Pomimo tego, że Kańczuga zagrała dobre spotkanie, nasi chłopcy grali jak natchnieni, mocno zaczynając swoje akcje już od przyjęcia i zagrywki, co dało nam zwycięstwo. Opiekun z Kańczugi mecz ten nazwał „przedwczesnym finałem”. W finale spotkaliśmy się ze Świętoniową, z którą wygraliśmy 25-20 oraz 25-18.

SKŁAD MISTRZÓW POWIATU:
Łukasz Miłosz (kapitan)
Artur Jucha
Przemysław Starzak
Dawid Grząśko
Paweł Gawron
Tomasz Szyszka
Krystian Lachowicz
Konrad Salik
Rafał Działo
Wojciech Pisarczyk
Damian Pawłowiec
Dawid Śmieciuch

Gratulujemy historycznego MISTRZOSTWA POWIATU naszego gimnazjum w grach zespołowych!
Życzymy sukcesu na zawodach rejonowych, które odbędą się 26 marca w ADAMÓWCE!

Treningi przed zawodami rejonowymi: piątek 12.03, poniedziałek 15.03, środa 17.03, poniedziałek 22.03.2010r. bezpośrednio po skończonych lekcjach.