SPARTAKUS-ORLIK 3-1

Udany rewanż !

W pierwszym meczu rundy rewanżowej czwartoligowych rozgrywek nasi siatkarze wygrali z Orlikiem Ustrzyki Dolne 3-1, w pełni rewanżujuąc się gościom za porażkę w identycznym stosunku w ligowym debiucie. Tym razem Spartakus rozpoczął mecz od niespodziewanie przegranego seta ( 17-25). W drugiej odsłonie rozgorzała prawdziwa walka. To był decydujący set dla losów pojedynku. W końcówce, w trakcie gry na przewagi mnożyły się błędy z obu stron. Jak w horrorze nie wiadomo było, co się stanie! Ostatecznie Spartakus wygrał seta niecodziennym wynikiem 31-29. Młoda druzyna Orlika już nie potrafiła odmienić losów meczu i dwa następne sety to wyraźna przewaga Spartakusa i zwycięstwo 3-1.

Mecz nie stał na najwyższym poziomie. Siatkówka to gra błędów i nasi siatkarze popełnili ich mniej w tym meczu, zasłużenie jednak wygrywając i zdobywając 3 cenne punkty. Co pozwoli na awans w tabeli. Trzeba podkreślić ,że w tym meczu Spartakus walczył na  boisku przeważnie bez udziału w grze grającego trenera K. Mazurka, co pozwoliło zdobyć drużynie kolejne doświadczenia.

Spartakus-Orlik 3-1 (17-25), (31-29), (25-20), (25-18)

SPARTAKUS: T. Krawiec, M. Krawiec, Popik, Czercowy, Starzak, Zamorski oraz Miłosz i Działo.

Trener: K. Mazurek