Sprawy organizacyjne

 Termin zgłoszeń do ligi „ALFA”

      Prosimy wszystkie zainteresowane rozgrywkami zespoły o dokonanie formalnych zgłoszeń do ligi do dnia 25 marca br. W tym celu kapitanowie zespołów powinni pobrać z naszej strony Kartę Zgłoszenia oraz ewentualnie Wzór oświadczenia o wyrażeniu zgody na udział w rozgrywkach przez rodziców (opiekunów prawnych)  niepełnoletnich uczestników (pliki znajdują się w zakładce Regulaminy) oraz dostarczyć koordynatorowi rozgrywek p. Mateuszowi Krawcowi. Powyższe dokumenty można oczywiście otrzymać  w sekretariacie Gimnazjum. Jeśli to możliwe prosimy również kapitanów o uprzednie przesłanie dokumentów zgłoszeniowych drogą mailową na zamieszczony poniżej adres mailowy koordynatora.
    Po zebraniu zgłoszeń przystąpimy do ustalenia terminarza rozgrywek oraz zaprosimy kapitanów drużyn na spotkanie organizacyjne. A potem już będziemy grać i bawić się piłką nożną w formie zorganizowanych rozgrywek ligowych.  
 
   Przypominamy, iż nasza liga ma całkowicie otwartą formułę, więc każdy, kto lubi pograć, bez względu na wiek ( liczymy również na zespoły oldbojów) może aktywnie spędzać wolny czas na boisku.

Zapraszamy