Wyniki i Tabela

                 
             Wyniki VI koleki Ligi ,,ALFA”

                                     WYNIKI:

   Trampkarze             3-0              SPARTAKUS        
                                                   Bramki:
      Walkower- Drużyna Spartakusa nieskompletowała drużyny                                            
      
        
     Attacker              6-2(3-1)        FC Nieprzeciętni
                                  Bramki:
       M. Krawiec x2                                                    J. Łuszczek x2    
       B. Studzienny x1                                            
       Ł. Miłosz x2
       M. Nahajski x1                                                                                           

        

 

 

                                       TABELA

Lp.

Drużyna

PKT

Z

R

P

Bramki

1

ATTACKER

13

4

1

1

40-21

2

FC Nieprzeciętni

13

4

1

1

30-13

3

SPARTAKUS

6

2

0

4

19-29

4

Trampkarze

3

1

0

5

14-40

                                         

 

 

 

                                                 Wyniki I kolejki Ligi ,,ALFA”

                                                  Wyniki:

     FC Nieprzeciętni                   3:1(2:0)           SPARTAKUS Adamówka

                                                   Bramki:

     Samobójcza                                                    P. Buniowski

     M. Ożga x2

   

   

     Attacker                               5:4(3:2)            Trampkarze

                                                    Bramki:

    Samobójcza                                                     N. Kubrak

    A. Kyć  x2                                                        M. Buniowski  x3

    P. Siry

    B. Studzienny

 

 

                                   Wyniki II kolejki Ligi ,,ALFA”

                                                Wyniki:

     Attacker                        3-5(1-2)                  SPARTAKUS Adamówka

 

       R. Łopuch                                                     P. Buniowski x3

      A. Kyć x2                                                       M. Buniowski

                                                                            K. Szegda

 

   FC Nieprzeciętni             9-2(3-0)                    Trampkarze

 

     Ł. Brzyski x2                                                  K. Sobala 

     K. Frączek x3                                                 D. Gąsior

     M. Ożga x3

     J. Łuszczek